Balo ve Mezuniyet Töreninde Giyilebilecek Ayakkabı Modelleri

3365

Her Kadının sahip Olması Gereken 5 Ayakkabı Modeli

Kadınların ayakkabılara olan sevgisi kanıtlanmış bir gerçek. Bir kadının ne kadar çok ayakkabısı olursa olsun, yeteri kadar ayakkabısı olmadığından şikâyet ederler. Oysaki 5 önemli ayakkabı modelini ellerinin altında bulundursalar, her kombini rahatlıkla yapabilirler.

Her kadının sahip olması gereken 5 ayakkabı modeli;

Siyah Topuklu Ayakkabı

renkli-bayan-yarim-botBir kadının olmassa olmazları arasında olması gereken siyah topuklu ayakkabılar ile geniş kombin yapma olanağı bulunmakta. İşe giderken giyebileceğiniz gibi, özel gün ve davetlerde de rahatlıkta siyah topuklu ayakkabıları giyebilirsiniz. Her türlü kıyafetle çok rahat bir şekilde kombin yapacağınız bu ayakkabılar sizin kurtarıcı parçalarınızdan olacak.

Göz Alıcı Bir Sandalet

Yazın vaaz geçilmezleri arasında olan sandaletler sizin en önemli parçalarınızdan olabilir. Üzeri taşlarla süslenmiş bir sandalet, sıradan bir elbiseyi bile, şık bir gece kıyafetine dönüştürebilir. Sizi kısa zamanda şık kılacak bu parçaları hemen alış veriş listenize ekleyin.

Babet

Son yıllarda bir babet çılgınlığıdır gidiyor. Bu yılda oldukça trend olan babet ayakkabılar sizinde ayağınızda olmalı. Ayağınızda şık duracak kaliteli bir babet almanızı tavsiye ederim. Daha uzun yıllar hayatımızdan çıkmayacak olan babetler ile şıklığı sizde yakalayın.

Gece Ayakkabısı

Önemli gecelerde ne giyeceğim derdine düşmekten bunaldıysanız şık bir gece ayakkabısı edinin. Bu sefer paraya kıyıp, en kalitelisinde edineceğiniz bir gece ayakkabısını yıllarca kullanabilirsiniz. Ayağınızda ucuz durmayan, kaliteli bir gece ayakkabısı ile çok şık kombinler etmek çok kolay. Uzun, sade bir elbiseyle giydiğiniz gösterişli gece ayakkabısıyla, elbisenin havasını bir anda değiştirebilirsiniz.

Klasik Deri Çizme

Klasik çizmelerin modası hiç geçmez. Kendi zevkiniz doğrultusunda aldığınız klasik bir çizmeyi yıllarca giyebilirsiniz. Klasik çizmeler ile kombin yapmak öylesine kolay ki, sizlerde bu çizmelerden faydalanın derim. İstediğiniz bir havayı klasik bir çizme ile yakalamak için, Jeanlardan, taytlardan, elbiselerden, eteklerden faydalanabilirsiniz.

Her kadının gardırobunda nasıl ki siyah elbise olmalıdır; siyah topuklu ayakkabı, sandalet, babet, gece ayakkabısı, klasik deri çizme, her kadının ayakkabılığında olması gerekir. Ha olmassa olur mu olur tabi ki de, ama kombin yapma güçlüğü yaşarsanız. Ani çıkan bir davette eliniz ayağınız dolaşır. Bence siz indirimleri takip edin ve bu beş parça ayakkabıya sahip olun.

2016 Bayan Balo ve Mezuniyet Töreni Ayakkabı Modelleri

· · · ·

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir