2016 Espadril Ayakkabı Modası

1181

Tam Bir Yaz Ayakkabısı; Espadril

2016 Espadril Ayakkabı Modası, Espadriller çocukluğumuzdan bugüne kalan en güzel hatıralardan biri. Ancak son yıllarda moda dünyasında popülerliklerinin artması sayesinde anılarımızdan çıkıp yeniden hayatımızın bir parçası haline geldiler.

2016 Espadril Ayakkabı Modası

2016 Espadril Ayakkabı Modası

Espadriller şıklıklarının yanı sıra çok hafif oluşları ve bezden yapılmaları nedeniyle çok da rahatlar. Dolayısıyla uzun yaz günlerinde giymek için harika bir seçenek bu ayakkabılar. Markalar rengarenk espadril modelleri üretiyorlar. Böylece herkesin en sevdiği renkte bir espadril bulması çok kolay.2016 Espadril Ayakkabı Modası,  Yalnızca canlı renklerle değil yaratıcı desenlerle beğeniye sunulan modeller de bulabilmek mümkün.

Espadrillerin en büyük özelliği çok kolay kombin yapılabilmeleri ve her yerde giyilebilmeleri. İşe giderken de dolaşmaya çıkarken de espadrillerin rahatlığından ve şıklığından faydalanarak harika kombinler yapabilirsiniz. Bu yazın trendlerinden kısa paçalı kot pantolonları espadril ve gömleklerle kombinleyerek nostaljik ama bir o kadar da trendi bir görünüm yakalarken şortlarla kombinleyerek sportif bir izlenim çizebilirsiniz. Bu arada espadrillerin elbise ve eteklerle de mükemmel bir uyum sergilediklerini hatırlatmakta fayda var. Tüm bunları göz önünde bulundurduğunuzda yazlık gardırobunuza neden mutlaka en az bir çift espadril katmanız gerektiğini daha iyi anlayacaksınız.

· · ·

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir