Balo Koyu Renk Elbise Kombinleri

1252

Balo Koyu Renk Elbise Kombinleri

Etiketler: Koyu Renk Elbise Modelleri, Koyu Renk Elbiseleri, Koyu Renk Elbise Kombini, Güzel Koyu Renk Elbise, Koyu Renk Elbiseler

Kombin yapmadan önce renkleri tanımak gerekir.Balo Koyu Renk Elbise Kombinlerini sizlere sunmaktayız. Sürekli kullandığımız siyah, lacivert, kahverengi, koyu yeşil gibi renkler hangi kategoride yer alıyor nasıl kombinlenmesi gerekiyor, herkes kendi kombinini kafadan yapabilir mi? İşte tam bu soruların cevabını vereceğiz..

*Koyu Yeşil İçin;
Koyu renkler kategorisinde yerini alan kıyafet kombininde kullanıldığında açık ton renklerle kullanılmalıdır. Mesela koyu yeşil bir gömlekle siyah pantolonun kullanılması biraz boğucu olur. Koyu tonların hakim olduğu bu kombin  herkes tarafından beğenilmez. Fakat koyu yeşil bir gömlek ile kar neyazı keten veya kumaş pantolon oldukça güzel bir kombin olur.
Koyu yeşil kullanıldığında beyaz, buz mavisi, krem rengi, açık yeşil gibi renkler kullanılmalıdır.

 *Gri İçin;
Siyahın açık bir tonu olan gri her renkle kombinlenebilir dersek çok yanlış olur. Gri siyah ile kombinlendiğinde boğucu bir havaya bürünür veya gri lacivert, kahverengi gibi koyu renklerle kombinlenemez. Açık renkler özellikle pembenin açık tonları gri ile güzel bir uyum sağlıyor.

 *Kahverengi İçin; 
Pantolon, etek, şort gibi şeylerle kullanıldığında kahverengi çok güzel bir görünüme sahip olmaktadır. Özellikle açık renklerle tercih edilen kahverengine en çok yakışan renk 2016’in moda rengi vizon ile (açık vizon) kombinlendiğinde ses getirecek bir görünüme kavuşuyor.
Beyaz, taba, haki, açık mavi, açık yeşil gibi bir çok renk  kahverengine uymaktadır.

Bu renk uyumlarını daha doğrusu renk tavsiyelerini göz önünde bulundurarak kombinlerinizi şekillendire bilirsiniz. Tavsiyelere uyduğunuz takdirde kombinleriniz daha başarılı ve güzel olacaktır…

Balo Koyu Renk Elbise Kombinleri Resimleri

· · · ·

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir