2016 İlkbahar Balo Trendleri

2179

2016 İlkbahar Balo Trendleri

Etiketler:İlkbahar Balo Trendleri, Balo Trenleri, Balo Elbiseleri, Balo Kıyafetleri, Balo Kombin

2016 İlkbahar Balo Modasının Trendleri

Değişimin ilk kuralı olan değişimin değişmesinin kaçınılmaz ilkesinden yola çıkarak moda sektörü de her sene değişir ve yenilenir. Buna bağlı olarak ta her sene modanın yeni trendleri belli oluyor. Peki 2016 yılının ilkbahar modasında  neler var?2016 ilkbaharındaki son model trendler ve renkler neler? Hep birlikte bir   bakalım;

1.Balo ve Parti Kıyafetlerindede File & Polo Yakalar:

2016 ilkbahar ve yazında kıyafetler oldukça havadar olacak. Fileli kumaşlar  özellikle üst giyimde
tercih edilecek. File detaylı kıyafetler gömleklerle ya da bluzlarla kombin edilerek kullanılabilecek. Bu ilkbaharda ayrıca polo yakalar oldukça trend olacak. Bu yakalar özellikle renkli, desenli ve transparan modelleriyle dikkat çekecek.
2. Dantel & Saten Birlikteliği:

Bu ilkbaharda gene dantel kıyafetlerde ön planda olacak. Dantel elbiseler ya da dantel detaylı bluzlar bu senenin favori kıyafetleri arasında yerini alacak ve şıklığınıza şıklık katacak. Yalnız bu sene sadece dantel detaylı kıyafetler değil satenle birlikte kombin edilmiş dantel kıyafetler oldukça trend olacak. Dantel detaylı saten elbiseler ya da gömlekler özellikle davetlerde tercih edilecek. Hanımlar bu ikili sayesinde hem şık hem de zarif görünecek.

3.Kabarık Kollar:

Bu ilkbaharda kıyafetlerin kolları özellikle kabarık olacak. Elbiselerde ya da bluzlarda tercih edilecek olan kabarık kollar hanımlara ayrı bir hava verecek.Kabarık kollu kıyafetler özellikle pastel tonlu kıyafetlerde kullanılacak

4. 2016 Balolarında Rengarenk Desenler:

Geçen sene tek renk giyinmek oldukça modaydı. Özellikle 2015 yazında baştan aşağıya beyaz giyinmek çok trenddi. Fakat bu ilkbahar ve yazın kıyafetler oldukça canlı olacak ve desenler kıyafetlerde karıştırılacak. Desenli kıyafetşn altında düz kombin uygulamasının yerine alt üst desen modası görülecek ve kıyafetler oldukça renklenecek.

5.Broşlar & Plastik Çantalar:

2016 ilkbaharında kıyafetlerde broş trendi başlayacak. Her türlü kıyafet ister spor olsun ister resmi broşlarla tamamlanacak. Birbirinden değişik model ve renkteki broşlar kıyafetlere hem bir farklılık hem de ışıltı katacak. Bu ilkbaharda ayrıca tam bir plastik aksesuar cılgınlığı yaşayacak. Önceden ayakkabılarda görülen plastik bu sene çantada da kendisini gösterecek. Hatta şapkalarda bile şeffaf plastik şekiller çok trend olacak.

2016 İlkbahar Balo Trendleri Resimleri

· · · ·

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir