Tesettür Abiye Kokteyl Kıyafetleri

2913

Tesettür Abiye Kokteyl Kıyafetleri

Etiketler: Tesettür Abiye, Tesettür Abiye Modelleri, Kokteyl Tesettür Abiye Modelleri, Kokteyl Tesettür Giyim, Kokteyl Tesettür Kombinleri

2016 TESETTÜR MODASI ABİYE MODELLERİ 

Yazımını sürdürmeye devam etmekte olduğumuz 2016 tesettür modası abiye modelleri konulu yazımızda, trend abiyeleri incelemeye devam ediyoruz. Bilindiği gibi düğün, nişan, söz, nikah gibi davet ve merasim dönemi hızla yaklaşmakta. Daha vakit çok, bir anda hallederiz demeyin. Bize kalırsa sizler de şimdiden mağazalarda ne gibi abiye modelleri mevcut biraz bilgi edinin deriz. Tren ve moda buna bağlı olarak ta kesimler ve kullanılan aksesuarlar sıklıkla değişmekte. Zamanın gerisinde kalmamak ve trentlerden haberdar olmak için mutlaka bir nebze de olsa önden takip etmek ve fikir sahibi olmak gerekiyor. Zira böyle gecelerde siz de ev sahipliği yapıyor olabilirsiniz. O zaman da iki misli dikkat ve takip göstermeniz gerekecektir.

1- Başkaldıran zincir ve siyah: Size söz edeceğimiz bu tuvalet biraz ciddiyet ve mesafe içermekte ama biraz da baş kaldırı var sanki.  Yarım dik yakalı, omuzlara doğru vatkalarla detaylandırılmış bu simsiyah elbise,  bele çok fazla oturmadan, A etek formunda yere kadar iniyor ve arkasında yeri süpüren minik bir kuyruğu var. Omuzlardaki vatka kısımlarındansa, her iki yanda birkaç ince sıra zincir aşağıya akmakta. Buda elbiseye bir başkaldırı havası da katmıyor değil. Bu elbiseyi protokol tarzı ciddi toplantılarda kullanabilirsiniz. Başınıza siyah eşarp takmalı, siyah bütünlüğünü bozmamalısınız.

2- Balon etek ve altın sırma şıklığı:  Koyu bordo elbisenin üstü vücuda oturarak, bordo üzerine altın sırmalarla bindallı işlenmiş. Belden aşağıya inen tek renk bordo etekse, uç kısımlarında balon eteğe dönüşmüş. Başınıza ister altın ister bordo eşarp kullanabilirsiniz. Bu elbiseyi düğün ve davet sahibi aile mensubu 20-30 yaş aralığındaki bayanlar rahatlıkla kullanılabilir.

3-Ekru şifon ve petrol yeşili ziyafeti: Bu şahane elbise modelini, tüm gelin adaylarına nişanlık olarak tavsiye edebiliriz. Elbisenin üst kısmı bele oturan açık turkuaz zemin üzerine, yeşillenmiş dore brokarlarla bezeli Etek kısmıysa, yere bollaşarak inen ekru şifondan oluşmuş ve gerçektende gözlere ziyafet veren enfes bir görüntü çıkmakta ortaya. Ekru şifon bir eşarp bu halinize çok yaraşacak.

4-Ördekbaşı yeşiliyle kadının kuğuya dönüşümü:  Her türlü gece davetinde misafir olarak kullanabileceğiniz bu abiye gerçekten yeşilin tonuyla insanı büyülüyor. İç kısmında bulunan ördekbaşı rengi yeşil saten elbisenin etekleri alt kısımda uçuşurken, üzerinde bulunan siyah kabartma brokarlı siyah kadife kaftan, elbiseyi asilce kucaklıyor. İster yeşil tonlarında bir eşarp, ister siyah eşarpla kullanabilirsiniz.

5-Saten ve floral-çiçek deseni birlikteliği: Şimdi size tüm genç kızlarımızın ve genç hanımların rahatlıkla davet ve gece toplantılarında kullanabileceği, ortama bahar esintisi katacak bir abiyeden söz edeceğiz.  Elbisenin iç kısmı krem satenden oluşarak, üst kısmı bele oturuyor. Aşağı kloş şekil de inmekte. Geldik bize baharı getiren kısma. Elbisenin üst kısmında bulunan bordo renkli yaka ve uç kısımları biyeli uzun kollu ceketin üzerine seyrek olarak, pembe çiçek motifleri işlenmiş. Bordo başörtüsü çiçeklere vurgu yapacaktır.

Tesettür Abiye Kokteyl Kıyafetleri Resimleri

· · · ·

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir