2016 Yılbaşı Davet Kıyafetleri

2264

Yılbaşı Gece Kıyafetleri

En şık olacağınız gecelerden biriside yılbaşı gecesidir. Yılda bir kere olduğu için en güzel şekilde kutlanır. Bunun içinde sizin giyeceğiniz elbise en iyilerinden olması gerekecektir. Yılbaşında gidilecek mekanlara göre şık bir kombin yapmak kadınlar için önemli bir hal almıştır. Böyle özel gecelerde genelde kıyafet ve renk seçimi yapmak zordur. Ama gideceğiniz mekanlara göre yılbaşı gece kıyafetleri olarak mini etekli ve dar  tişörtlü elbiseler  giyerek gecenin ortamına girebilirsiniz. Renk  seçiminizi ise bordo, kırmızı, yeşil, siyah, altın ya da gümüş renginden elbiseler ile yapabilirsiniz. Bu renkler genelde gece dışarı çıkmalarda çoğu ortama uyacak türdendir. Bu elbisenin detaylarında dantel, taşlar veya pullar ile işlemeli olmalıdır. Tam kusursuzca yapılan bu elbise sizi gece dışarıda ortamın en güzel bayanlarından biri haline getirecektir.

Yılbaşında giyebileceğiniz bir diğer giysi ise siyah kısa elbiselerdir. Sırtı açık olan bu elbiseler sizi daha zarif göstererek ortamın dikkat çeken kadınları arasına alacaktır. Uzun bir topuklu ayakkabı ve siyah küçük bir çanta ile kombin yapıldığında gece için çok şık bir giysi halini alacaktır. Diğer bir önerimiz ise kısa düz beyaz elbiselerdir. Yılbaşı gece kıyafetleri olarak bu modelinde ortama çok uyacak ve sizi çok alımlı gösterecektir. Bunun yanında küpe ve bileklik gibi aksesuarlar ile süslediğinizde çok daha güzel bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu sade giyside yılbaşı gecesi elbisesi olarak seçilebilir. Sade ve düz olan bu elbise türü etrafınızdakilerin de dikkati çekecektir. Farklı kıyafetleri seçmek yerine o gün orada en şık bayanlardan biri olmak için genelde daha açık kıyafetler giymeniz önerilir.

Diğer bir giysi ise uzun etekli kırmızı elbiseler olmaktadır. Bu elbiseler tam yılbaşına uygundur. Ortamda sizi daha gösterişli gösterecektir. Beli ince eteği uzun olan bu modeli ise daha fit olan bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Kırmızı rengi ve siyah bir topuklu ayakkabı ile kombin yaptığınızda çok hoş  bir görüntüye sahip olacaksınız. Diğer bir yılbaşı gece kıyafetleri ise siyah giysilerdir. Kısa olan siyah elbiseler ise yılbaşında gece eğlenmelik bir kıyafettir. Hem sizi rahat tutar hem de sizi çok ciddi bir şekle sokar. Siyah bir çanta ve siyah bir topuklu ayakkabı ile kombin yaptığınızda daha güze bir görüntü ortaya çıkacaktır. Son olarak mini elbiselerde gri rengi parlak elbiseler gece partileri için uygundur. Ve sizi o partilerde ışıl ışıl parlatacaktır.

Yılbaşı Davet Kıyafetleri Resimleri


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir