Parti Modası Konsepti

1517

Parti Modası Konsepti

Artık günümüzde konsept olarak genelde anneler çocuklarına güzel bir doğum günü konsepti yapmak istiyorlar. Bunu yaparken de uzman kişilere danışmak istiyorlar. Bu işle uğraşan kişiler gerçekten çok güzel işler çıkarmaya başladırlar. Genelde anneler için tercih edilen “Baby Shower” gibi “Diş Buğdayı” gibi özel deniz kenarı mekanlar veya farklı türde konsept alternatifleri vardır. Doğum günü konseptleri olarakitfaiye temalı doğum günü ve inşaat temalı doğum günleri çok eğlenceli geçmektedir. Bunun yanında renkli karnaval doğum günü konsepti, açık havada yapılan doğum günü partileri için en ideal seçim olacaktır. Bu partide çok farlı oyuncaklar ve sirklerin büyülü dünyasını çocuklarınızla tanıştırarak onları ve arkadaşlarını çok eğlendirebilirsiniz. Bu doğum gününün içinde sirk konseptinin eklenmesi ise hem erkek çocuğun hem de kız çocuğunun dikkatini çekmektedir.

İnşaat temalı doğum günü konsepti ise erkek çocuklarına çok güzel bir parti olacaktır. Doğum günündeki tüm aksesuarlar inşaat temalı olması özen gösterilir. Hem pastası hem de dış oyuncakları olsun hepsi inşaat malzemeleri veya uyarı levhalarından oluşmuştur. Renk olarak genelde sarı ve siyah renkleri tercih etmişlerdir. Gerçek bir inşaatı anımsatan bu konsept ise çocuğunuzu gerçekten çok mutlu etmeye yarayacaktır. Tabi bu kadar konsept ve hazırlıklar yaptıktan sonra sizinde çocuğunuza güzel parti elbiseleri giydirmeniz gerekecektir. Diğer seçeneklerden bahsedecek olursak erkek çocukların ilgi duyduğu ve doğum gününde çok sevineceği diğer bir konsept ise itfaiye temalı doğum günü partisidir. Bu özellikle çizgi filmlerden kaynaklanmaktadır. Genelde özel güçleri olarak gösterilen itfaiyeciler çocuklarında dikkatini çekmektedir.

Bu konsept diğerlerinkinden daha zor ve uğraş gerektirecek bir iştir. Gerek malzemeleri olsun gerek dekorasyonu olsun çok uğraş gerektirecek bir iştir. Ama bu işleri gerçekten bilen kişiler ile çalışırsanız itfaiye temalı doğun günü partisi çocuğunuzun çok hoşuna gidecektir. Kızlar içinde özel partiler vardır. Sindirella doğum günü partisi konsepti sadece kızlara özel bir doğum günü partisidir. Prenses olmak isteyen kızlar için en başta gelen konseptler arasındadır. Dinledikleri masallardan ve izledikleri çizgi filmlerden özenen çocuklar doğum gününde böyle bir konsept ile karşılaştığında çok daha mutlu olacaktır. Bu doğum gününde kızınıza kırmızı parti elbisesi giydirebilirsiniz. Son olarak erkek çocuklarının dikkatini çekecek diğer bir konsept ise korsan temalı doğum günü partisidir. Bu tarz doğum günleri hem çocuğunuzun hem de arkadaşlarının daha çok mutlu olmasına yarayacaktır.

Parti Konsepti  Resimleri


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir