2017 Yılına Özel Gece Elbiseleri

5222

2017 Yılına Özel Gece Elbiseleri

Özel bir davete katılan bir bayan için en önemli giysi abiye ve gece elbise modelleridir. Kıyafetinin içinde renk katma ister. Bu nedenle elbiseni şekli deseni ve kumaş dokuması onun için anlam ifade etmektedir. Gece elbise modellerinde en çok canlı çekici renkler dikkat çeker. Bunun için mavi ve kırmızı tonları yılardır en çok sevilen renk olarak bilinir. Elbise seçiminde kararsız olmanız ve birbirinden şık gece elbiselerine bakarken hangisini almanız gerektiğini tam olarak düşünemez o an aklınız kısa bir süreliğine donar. Çünkü bu sene her zamankinden daha güzel elbiseler tasarlanmış sizi o geceye en iyi şekilde çıkmanıza aracı olur. Bunun için rengin, şeklin ve desenin aklınızda soru işaretleri bırakması oldukça doğal bir durumdur.

Gece elbiselerinde 2017 yılına özel tasarlanmış modelleri ele almak mümkündür. Bunlardan sizlere detaylı bir şekilde bahsetmek istiyoruz. Dokuma kumaş elbise modellerinde siyah ve kırmızı tonları mevcuttur. En çok sevilen gece elbise renk modelidir. Dokuma elbiseler kısa model olup üst gövde sanki el emeğini andıran bir tarzı ele almıştır. Dokuma model elbiseler üstelik bu seneye özel tasarımları ile görenleri hayretlere düşürmektedir. Bir diğer modellerde ise, katlı görünümde elbise modelleri sizi olduğunuzdan daha genç ve dolu dolu göstermektedir. Üstelik bu modellerde kolsuz kesim ve kalem etek boy olması çok hoş durmaktadır.

2017 yılına özel gece elbiselerinde vitrinlerde en çok bulacağınız bir değişik model ise, damla dekolteli elbise modelleridir. Yaka kesmi estetik ve dekolte olan, sırt kısmı ise aynı şekilde dekolte olan bu model elbiseler tene yapışan ve kişinin vücudunu daha net ve güzel gösteren modeller arasında yer alır. Pencere detaylı gece elbise modellerinde ise kesim şekli omuzdan dekoltelidir. Özellikle kırmızı tonlarda ten rengi daha seksi ve dikkat çekici pozisyondadır. Elbise kısa model olup eteğin alt kısımları dantel ve güpür modelleri ile işlenmiştir. Tunik elbise modellerinde ise elbiseni etek kısmı ve bel kısmı geniş belden bağlama ayarındadır. Bu modellerde şeftali onlar açık tonlar ve kahve tonları yok satmaktadır.

Volanlı elbise modellerinde ise elbise sanki üst ve etek kısmı kombin olmuşçasına değişik bir hava katmaktadır. Elbisenin üst kısmı dantel detaylı alt kısmı ise likra tarzında tene yapışan siyah ton kalem eteğini andırmaktadır. Puantiyeli elbise modellerinde ise çok ilgi uyandıran kısım sanki gecenin ışıkları sizin üzerinize özellikle çarpıyor gibi olmasıdır. Özellikle bu elbise modelinde desen ve dokuma puantiyeli kısmının en güzel görselliği ele alır. Bu da gece elbiselerinde fark yaratan bir buluş olur. Scuba kumaş model gece elbiselerinde ise kumaşın ipeksi ve kaygan görünümü size ayrı bir huzuru verecek özellikle desen ve dokumalarda yakalamış olduğunuz birbirinden farklı üç ana rengi bir arada yaşayacak ve geceye capcanlı bir şekilde gireceksiniz.

Diğer 2017 yılına özel gece elbiseleri modelleri de şunlardır: Tek omuz modelli gece elbiseleri, mozaik desen elbise modelleri, işlemeli şifon elbise modelleri, dantel detay elbise modelleri, kristal taşlı elbise modelleri, baskı, bağcıklı aplikeli, kalem, payetli, kadife, kruvaze aklınıza gelebilecek her kesim ve desen renk modelleri mevcuttur. Sizin beden yapınıza uygun gece elbiselerini en uygun ve pahalı fiyatları ile tarzınıza göre alabilirsiniz. Sizlerde gece elbiselerinizi marka ve kalite yapısına göre alarak gecenin prensesi olabilir, sevdikleriniz ile güzel bir geceyi dolu dolu yaşayabilirsiniz. Artık hayallerinizi süsleyecek en güzel gece elbiseleri ile fark yaratabilirsiniz.

2017 Yılına Özel Gece Elbiseleri Resimleri


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir