Konsept Partileri

2788

Konsept Partileri ve Kıyafetleri

Gece hayatını sevenlerin en çok tutku ile gittikleri mekândır konsept partileri. Eğlenceye doymayan ve genç ruhlu kişilerin yeridir. Çoğu insan iş stresinden sonra kendini bu yerlerde bulur. Hatta bazı insanlar kendi evlerinde konsept partilerini vermeyi daha sağlıklı bulur. Çünkü evde yapılan partilerde güvenlik sistemi daha ehemmiyetli olur. Bazen bilmediğimiz yerlerden nelerle karşılaşacağımızı tam olarak kestiremeyiz. Bunun için çoğu insan ev konseptlerini ve ev partilerini daha çok yapmaktadırlar. Peki, bu özel partilerde balo kıyafetleri ya da gece kıyafetleri en çok hangi türü giyilmekte bu tür partilere uygun görülmektedir. Sizlere vereceğimiz engin bilgiler sayemizde konsept partilerine uygun bir şekilde giyinme şansını elde etmiş olacaksınız. Özellikle bayanların kararsız kalıkları giyim kuşaklarda size bu konuda yardımcı olacağız.

Bir bayanın bu tür partilerde nasıl kombin oluşturacağı hakkında bilgileri sizlere sunacağız. Konsepte gideceğiniz bir yere davetli iseniz ve giyim konusunda acaba hangisi en iyi olur düşüncelerin içine giriyorsanız sizlere önereceğimiz bu modelleri tercih ediniz. Özellikle abiye türü modeller konsepte uygun modellerdir. Fakat bu modellerde daha rahat ve ilgi çekici olmak için kalem boy model abiye modellerini tercih etmeniz gerekir. Özellikle en çok sevilen renk modeller kırmızı, siyah, fuşya haki yeşili, uçuk pembe ve mavi yeşil tonlarıdır. Çok beyaz pek fazla önerilmez. Biraz daha çılgın ve renkli görünmeniz istenebilir. Evde yapılan konseptlerde menülere ihtiyacını yoktur siz kendi zevkinize göre her şeyi önceden ayarlayabilirsiniz.

Giyim stillerinde ise bayanların şık ve gösterişli olması çok önemlidir. Zaten bu tür yerlerde en çok ilgi uyandıran kişiler bayanlar olur. Ev konsept partilerinde pijama keyfi de yapabilirsiniz. Bunun türü sizin seçeceğiniz eğlence gurubuna göre değişim göstermektedir. Açık giyim modellerinde en çok bu partilerde askısız, askılı ve sıfır yaka elbise modelleri tercih edilir. Ayakkabı seçiminde ise ince topuk modeller en çok giyilen ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle canlı renkler sizin o an ki enerjinizi daha fazla yükseltecektir. Bu nedenle bu dolu dolu eğlencede yer almak için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmeniz gerekir. Eğlence ve mekânları en çok İstanbul ve bunun gibi kalabalık illerde yer alır.

Özellikle İstanbul da yaşayan birisi iseniz bu tür yerler fazlası ile var. Gerek düğün ve diğer konseptlerde kalabalığa karışarak hayal ettiğinizden daha güzel bir gün geçirebilirsiniz. Bu nedenle gittiğiniz yerin popüler bir yer olmasına dikkat ediniz. Kıyafet seçiminde ise aceleci olmayın. Önce yapmanız gereken daha önce tecrübeli olan arkadaşlarınızda giyim konusunda fikir almanızdır. Daha önce bu yerlerde hangi tür kıyafetler giyinmeli hatta bu sene yani 2017 yılına özgü konsept ve parti kıyafetleri neler onları çok iyi bir şekilde araştırmanız ve daha sonra bu gecelere özel giyebilmeniz için size uygun olan kıyafeti almanız gerekir.

Aksesuar seçiminde ise fazla abartıya da kaçabilirsiniz. Çünkü bu tarz yerlerde çılgın bir hava olduğunu bilmelisiniz bu nedenle takı ve giyimde en tarz modelleri seçerek farkınızı bu şekilde ortaya serebilirsiniz. Gece kulüpleri, barlar ve diğer eğlence mekânlarında bir konsept partisine her an davet edilecekmiş gibi hazırlıklı olun ve dolabınıza en gözde kıyafetleri alarak önceden yerleştirin. Çünkü bu tür zamanlarda eğlencenin ne zaman olacağı size sürpriz olabilir. Buna kendinizi hazır hissetmeli ve bu konuda rahat olmalısınız. Eğlenceli yerlerde vakit geçirmek için önce eğlenceli bir enerjiye sahip olmanız gerekmektedir.

Konsept Partileri ve Kıyafetleri Resimleri

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir