Şirket Partisi Kombinleri

7780

Şirket Partisi Kombinleri

Ciddi resmi iş yerlerinin partileri biraz diğer partilere göre daha kontrollü ve disiplinli olur. Bu nedenle iş yerindeki elemanlar bu tür davetiyelerde fazla abartılı giyinmeyi tercih etmezler. Daha hoş üzerinde kıyafetlerin daha natürel durmasını isterler. Erkek giyimde de bayan giyimde de bu ciddiyet devam etmektedir. Burada konsept aha resmidir. Önce yemek yenir daha sonra çeşitli toplantılar ve sunumlar gerçekleştirilir. Daha sonra nostalji ve klas tarz bir müzik ile dans edilir. Çiftler ve arkadaşlar resmi ve nazik bir görüntüye sahiptirler. Burada abiye türü elbise balo kıyafeti gibi elbise söz konusu değildir. Kadın ve erkeğin genel giyindikleri ama özel olmak istedikleri bir durumdur. Bu nedenle her iki tarafı da zor dakikalar beklemektedir. Özellikle kıyafet seçiminde kararsızlıklar yaşanabilmektedir.

Giyimde estetik, görüntüde zariflik oldukça önem taşımaktadır. Sizlerde bu resmi partilerde yer almak istiyor iseniz önceliğiniz kıyafetiniz olmalıdır. Unutmayın çok fazla eğlenceli ve kalabalık olmayan şirket partilerinde bütün gözler üzerinizde olabilir. Peki, 2017 şirket partisi kombinleri ve kıyafet  önerileri neler, isterseniz sizleri o partiye hazırlayalım ve sizlerde bu konuda katiyen sıkıntı yaşamayın. Peki, en çok tutulan şirket gecelerine uygun modeller neler hep birlikte öğrenelim. Şirket partilerinde resmi giyimler çok önemlidir. Sizi o geceye taşıyan üzerinizde sergilediğiniz kıyafet ve onurlu duruşunuzdur. Bu nedenle giyim için aceleci olmamanız gerekir.

Bayan giyimde pantolonlar kumaş ve dar kesim olmalı üzerine seçeceğiniz dar kesim model ceket seçilmelidir. Ayakkabı seçiminde ise deri ince topuklu bayan ayakkabıları çok hoş durmaktadır. Saten gömlekler beyaz olmalıdır. Resmi kıyafetlerde bir de bayanlara en çok yakışan kalen eteklerdir. Kalem etekleri tercih ederken üzerine seçeceğiniz kışlık ve ya yazlık artık o an için hangi mevsimde iseniz şık bir buluz ya da gömlek oldukça hoş durur. Çanta seçiminde ise el çantaları daha kibar durmaktadır. Çok kaba ve elbiselerinizi gizleyen çanta modellerini katiyen tercih etmeyiniz. Takı takarken, abartılı takılardan uzak durun bluzun ya da gömleğin altında teniniz mutlaka görünsün ve karşı tarafa om estetiği özden hissettirebilsin. Takı bir bayana yakışacak en güzel aksesuar giyimdir. Bu nedenle altın akı takarken çok sarı olmamasına hata altın takının beyaz altın olanını tercih edin.

Ayakkabı seçiminde ise eğer pantolonunuz beyaz ise kırmızı topuklu ya da siyah ince sivri topuklu ayakkabı modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle bu senenin modası olan deri dar paça pantolonlar deri ceketler ile çok şık durmaktadır. Erkeklerde ise takım elbise şirket partileri için oldukça uygun ve resmi durmaktadır. Şirket partilerinde resmiyeti ele alan fikirleri bir arada toplamanız gerekir. Giyim kaliteli kumaşlar ile olmalıdır. Yapacağınız kombin sizin ne kadar başarılı, işinde disiplinli olduğunuzu göstermektedir. Giyimde abartılı cıvık renklerden kaçınmalısınız. Eğer elbise model giymeyi tercih ediyor iseniz vücudunuza yapışan ve fiziğinizi gösteren modelleri seçin.

Erkeklerde ise gömleğe papyon ya da kravat takma şekli onun iş adamı olduğunu ve işini ne kadar ciddiye aldığını gösterir. Her anlamda hem bayan hem de erkek giyim için şirket partilerinde kombin ve giyim oldukça değer taşımaktadır. Şirketinizde değer gören ve o an o partinin içinde herkes tarafında dikkat çekmek için güzel giyinmek ve kaliteli kıyafetler almanız gerekir. 2017 yılına özel satılan şirket partisine özel takım giyimleri keşfedebilir ve uyumlu bir şekilde bu partilere gönül rahatlığı ile katılabilirsiniz.

Şirket Partisi Kombinleri Resimleri

 


Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir